Ve spolupráci

Dodejte svému tělu živiny a vitamíny které potřebuje!

Sestavily jsme pro vás týdenní balíček nabitý zdravými a vyživnými jídly, doplněné o prémiové vitamíny od značky Amix, jedničky na trhu v oblastni sportovní výživy.

Velké jídlo

Každý týden máte na výběr z několika různých nutričně vyvážených jídel, od bezmasých jídel po jídla s vysokým obsahem masa pro budování svalové hmoty. Jídla připravujeme jen noc před jejich rozvozem, pro jejich maximální čerstvost.

Fresh smoothie

Dodejte tělu vitamíny a minerály z čerstvého ovoce, formou našich Fresh Smooties. Nápoje připravujeme rozmixováním čerstvého ovoce smíchaného s vodou. Žádná chemie ani dochucovadla, pouze 100% přírodní chuť.

Malé jídlo

Vhodné jako snídaně nebo svačinka mezi jídly. Na výběr od salatů, sendvičů, tortil, až po fit zákusky s minimálním obsahem cukrů a tuků.

Bavlněná rouška

Každý týden nová čistá rouška šitá z kvalitní a příjemné bavlny. Roušku lze přeprat při teplotě 90°C na 30 minut a používat znovu.

Vitamin C Amix

Kvalitní vitamíny od prémiové značky AMIX, která je již několik let špičkou na trhu v oblasti sportovní výživy. Vitamin C přispívá k normální funkci krevního oběhu a především k lepší funkci celého imunitního systému. Balení obsahuje 100 ks tablet.

Proteinová tyčinka

Tyčinky jsou ideální formou energie sbalené na cesty. Oceníme je také v případě, kdy chceme zabránit kalorickému deficitu a katabolismu v časech, kdy bychom měli dodat tělu živiny, např. po tréninku.

Cena za balíček je 1 890,-

Doprava po Liberci zdarma, Praha a Mladá Boleslav 150,- Kč. Rozvoz je rozdělen do 3 dnů (pondělí, středa, pátek).

Objednávka:

HealthyBox

1 890

Pondělí
Velké jídlo 1
Velké jídlo 2
Malé jídlo
Úterý
Velké jídlo 1
Velké jídlo 2
Malé jídlo
Středa
Velké jídlo 1
Velké jídlo 2
Malé jídlo
Čtvrtek
Velké jídlo 1
Velké jídlo 2
Malé jídlo
Pátek
Velké jídlo 1
Velké jídlo 2
Malé jídlo
+
Fresh Smoothies
Rouška + Vitamíny + Protein tyčinka
Katalogové číslo: HB Kategorie:
Menu